Suche nach Stellenangeboten Marc O'Polo

Kierownik Sklepu / Store Manager Store Warsaw Zlote Tarasy m/w/d

Season @Marc O'Polo

01.10.2022 - Vollzeit - Warschau

Twoje korzyści

Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar

  • Jesteśmy silnym zespołem ekspertów ds. mody i zdeklarowanymi ambasadorami marki, a naszym klientom oferujemy najlepszą obsługę.
  • Łączy nas pasja do innowacyjnej mody, opartej na zasadach zrównoważonego rozwoju, do wysokiej jakości, naturalnych materiałów oraz doskonałego wzornictwa.
  • Pozwalamy naszym klientom zanurzyć się w lifestyle’owym świecie Marc O'Polo i sprawiamy, że czują się jak w domu.
  • Czas pracy to czas życia, który wykorzystujemy wspólnie – pracujemy w przyjaznej atmosferze, aby osiągnąć nasze cele, wymieniamy się informacjami i świętujemy nasze sukcesy.
  • Eventy łączą całą Rodzinę Marc O'Polo (Marc O'Polo Family) i wzmacniają ducha zespołu (Team Spirit).
  • Na cyfrowym Uniwersytecie Marc O'Polo (Marc O'Polo University) i na miejscu oferujemy liczne możliwości rozwoju osobistego – np. aby zostać menadżerem kompetencji (Competence Manager) lub menadżerem procesów (Process Managerem).
  • We wszystkich naszych decyzjach uwzględniamy zrównoważony rozwój i aspekty społeczne.
  • Naszym zdaniem: Istnieje wiele dobrych powodów, aby z nami współpracować – zniżka dla pracowników, oferta sportowa i zdrowotna oraz catering w sklepach zdecydowanie do nich należą.

Twoje zadania

  • Przejmujesz odpowiedzialność za zarządzanie sklepem Marc O'Polo (Marc O'Polo Store) i własnym zespołem.
  • Jesteś gospodarzem/gospodynią i oferujesz swoim klientom wyjątkowe doświadczenia zakupowe – od atrakcyjnej prezentacji towarów po kompleksowe doradztwo i wsparcie.
  • Podczas spotkań informujesz swoich pracowników, wyznaczasz im zadania do wykonania (To-dos) i wzmacniasz ducha zespołu (Team Spirit).
  • Nie tylko zapewniasz zgodność z procesami pracy, ale także optymalizujesz je na podstawie analiz kluczowych wskaźników wydajności (KPI).
  • Częścią Twojej pracy są zarówno inwentaryzacje i planowanie eventów, jak onboarding i coaching pracowników i organizacja pracy personelu.
  • W ścisłej współpracy z biznesowymi partnerami ds. HR (HR Busines Partner) dbasz o rekrutację nowych członków zespołu i planowanie kosztów osobowych.
  • Komunikujesz się i koordynujesz działania z działami specjalistycznymi, takimi jak: wsparcie sprzedaży detalicznej (Retail Support), zakupy (Buying), alokacja (Allocation), (trening sprzedaży (Sales Training) i centrala (Headquarter).
  • Podczas dyskusji ekspertów omawiasz specjalistyczne tematy, takie jak sprzedaż wizualna (Visual Merchandising), zakupy i zamówienia (Order).

Twój profil

  • Komunikacja to Twoja mocna strona, jesteś otwarty(-a) i łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi.
  • Potrafisz inspirować i przekonywać innych swoją pasją do mody.
  • Dla Ciebie zarządzanie znaczy przyczyniać się do realizacji celów przedsiębiorstwa poprzez dobrą organizację i tworzenie ze współpracowników członków zespołu
  • Jesteś wzorem do naśladowania dla swojego zespołu – nie tylko obserwujesz, ale sam(a) się angażujesz.
  • Działasz w sposób ukierunkowany i zorientowany na obsługę, nigdy nie tracąc z oczu szerszego obrazu sytuacji.
  • Jesteś kreatywny(-a), rzetelny(-a) i masz dobre oko do szczegółów.
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu i już od kilku lat pracujesz w branży modowej.
  • CRM i RFID, Office i Microsoft Teams, touchpady i systemy kasowe – masz zmysł techniczny i cyfrowy umysł.
  • Swoją pracą chcesz przyczynić się do poprowadzenia przemysłu odzieżowego w przyszłość i zwrócić uwagę na kwestie zrównoważonego rozwoju.
  • Praca w weekendy pasuje do Ciebie i Twojego elastycznego stylu życia.
  • Posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego.

Twój kontakt

Lisa (Rothmayer) - Human Resources
Zostań członkiem zespołu MARC O'POLO i ubiegaj się o pracę w trybie online za pośrednictwem poniższego przycisku. Już teraz cieszymy się, że będziemy Cię mogli poznać!

This is MARC O’POLO

FOLLOW YOUR NATURE – Remain true to yourself. The freedom to be yourself, flat hierarchies and a friendly team with a dynamic Scandinavian spirit define the working atmosphere at MARC O’POLO. Be a part of the MARC O’POLO Story and get your career started with us.