Motor de căutare de oferte Marc O'Polo

Sales Expert VM Store Warsaw Galeria Mokotow Men m/w/d

Season @Marc O'Polo

od zaraz - Vollzeit - Warschauer Galeria Mokotow

Twoje korzyści

Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar

  • Jesteśmy silnym zespołem ekspertów ds. mody i zdeklarowanymi ambasadorami marki, a także oferujemy naszym klientom szczególne doświadczenia zakupowe.
  • Łączy nas pasja do innowacyjnej mody, opartej na zasadach zrównoważonego rozwoju, do wysokiej jakości, naturalnych materiałów oraz doskonałego wzornictwa.
  • Czas pracy to czas życia, który wykorzystujemy wspólnie – pracujemy w przyjaznej atmosferze, aby osiągnąć nasze cele, wymieniamy się informacjami i świętujemy nasze sukcesy.
  • Podczas naszych porannych spotkań wymieniamy się informacjami i rozdzielamy zadania na dany dzień.
  • Eventy łączą całą Rodzinę Marc O'Polo (Marc O'Polo Family) i wzmacniają ducha zespołu (Team Spirit).
  • Na naszym cyfrowym Uniwersytecie Marc O'Polo (Marc O’Polo University) możesz się dokształcać lub specjalizować w takich dziedzinach, jak sprzedaż wizualna (Visual Merchandise) i zarządzanie relacjami (Relationship Management).
  • We wszystkich naszych decyzjach uwzględniamy zrównoważony rozwój i aspekty społeczne.
  • Naszym zdaniem: Istnieje wiele dobrych powodów, aby z nami współpracować – zniżka dla pracowników, oferta sportowa i zdrowotna oraz catering w sklepach zdecydowanie do nich należą.

Twoje zadania

  • Sprzedajesz produkty premium zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju i oferujesz najlepszą obsługę.
  • Jesteś gospodarzem/gospodynią – pozwalasz swoim klientom zanurzyć się w lifestyle’owym świecie Marc O'Polo (Marc O'Polo Lifestyle) i sprawiasz, że czują się jak w domu.
  • Aktywnie wspierasz klientów i doradzasz im w wyborze produktów i całych stylizacji.
  • Pilnujesz celów sprzedażowych – swoimi umiejętnościami sprzedaży (Selling Skills) przyczyniasz się do ich osiągnięcia.
  • Uzupełniasz towary i prezentujesz je zgodnie z wytycznymi zespołu ds. sprzedaży wizualnej (Visual Merchandise).
  • Samodzielnie pracujesz z systemem kasowym, RDIF i naszym oprogramowaniem CRM.
  • Przekazujesz (nowym) współpracownikom wiedzę o aktualnej kolekcji.
  • Twoją pracę dodatkowo wzbogaca wymiana informacji z zespołami z działów wsparcia sprzedaży detalicznej (Retail Support), zakupów (Buying), alokacji (Allocation), treningu sprzedaży (Sales Training) i z centrali (Headquarter).

Twój profil

  • Jesteś prawdziwym talentem sprzedażowym i zawsze wiesz, czego potrzebują Twoi klienci.
  • Potrafisz inspirować i przekonywać innych swoim entuzjazmem dla mody.
  • Znasz najnowsze trendy i masz podstawową wiedzę o fasonach i spółce.
  • Jesteś otwarty(-a), łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi i masz charyzmę.
  • Jesteś prawdziwym graczem zespołowym, Twoi współpracownicy zawsze mogą na Tobie polegać.
  • Identyfikujesz się z estetyką i standardami jakości Marc O'Polo.
  • Masz zmysł techniczny i jesteś otwarty(-a) na coraz większą cyfryzację; nie masz problemu z obsługą iPadów i systemu kasowego.
  • Praca w weekendy (zwłaszcza w soboty) idealnie pasuje do Twojego stylu życia.
  • Chcesz postawić kwestie zrównoważonego rozwoju w centrum swoich działań i swoją pracą przyczynić się do reorientacji przemysłu odzieżowego na przyszłość.
  • Uwielbiasz się komunikować – w najlepszym razie posiadasz też dobrą znajomość języka angielskiego.

Twój kontakt

Lisa (Rothmayer) - Human Resources
Zostań członkiem zespołu MARC O'POLO i ubiegaj się o pracę w trybie online za pośrednictwem poniższego przycisku. Już teraz cieszymy się, że będziemy Cię mogli poznać!

This is MARC O’POLO

FOLLOW YOUR NATURE – Remain true to yourself. The freedom to be yourself, flat hierarchies and a friendly team with a dynamic Scandinavian spirit define the working atmosphere at MARC O’POLO. Be a part of the MARC O’POLO Story and get your career started with us.